Zaproszenie dla przedsiębiorców

Urząd Marszałkowski wspólnie z Toruńską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza przedsiębiorców naszego województwa na spotkanie „Rozwój regionalnej gospodarki na styku dwóch perspektyw finansowych Unii Europejskiej”, które odbędzie się w ramach cyklu pięciu spotkań z przedsiębiorcami naszego regionu. Chcielibyśmy przedstawić Państwu zagadnienia związane z wdrażaniem idei modernizacji regionu na najbliższe lata oraz planowane obszary i instrumenty wspierania przedsiębiorców w perspektywie 2014-2020. Bardzo istotnym elementem poruszanych zagadnień będzie odniesienie się do doświadczeń minionej perspektywy finansowej.

Zaplanowano pięć spotkań. Każde z nich będzie uwzględniało kontekst lokalny, zarówno w odniesieniu do warunków stwarzanych przez samorząd dla rozwoju przedsiębiorstw jak i oferty instytucji otoczenia biznesu na danym terenie.
11 marca Toruń,  Toruński Park Technologiczny, ul. Włocławska 167, Bud. G – Exea Data Center

13 marca Grudziądz, Grudziądzki Inkubator Przedsiębiorczości, ul. Waryńskiego 32-36

18 marca – Włocławek, Włocławski Inkubator Innowacji i Przedsiębiorczości, ul. Toruńska 148

25 marca – Inowrocław, Solanki Medical Spa, ul. Zygmunta Wilkońskiego 23

31 marca – Bydgoszcz, Regionalne Centrum Innowacyjności przy Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym, ul. Prof. S. Kaliskiego 7

Sprawy organizacyjne związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem poszczególnych spotkań prowadzi Pani Magdalena Lisowska z Departamentu Planowania Regionalnego, tel. 56-62-18-591 (email: m.lisowka@kujawsko-pomorskie.pl)

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu poprzez FORMULARZ ELEKTRONICZNY.

Więcej informacji na stronie CYKLU SPOTKAŃ.

www.tarr.org.pl/aktualnosci/spotkania-rozwoj-regionalnej-gospodarki-na-styku-dwoch-perspektyw-finansowych-unii-europejskie

Zaproszenie dla przedsiębiorców
Scroll to top